Ben 10 Ultimate Alien Bölüm Listesi

Ben 10 Ultimate Alien Bölüm Listesi

Cartoon Network çizgi filmlerinin 30 Ağustos 2011 yayını ile Ben 10 çizgi film severleri ile kavuşuyor.

Ben 10: Ultimate Alien bölüm listesidir. Ben 10 Ultimate Alien 1. sezon 20 bölümdür. Toplam bölüm 52 olarak tasarlanmıştır ve yapımı hala devam etmektedir.

“‘“Fame”‘
Şöhret

Ben 10 Ultimate Alien 1. Bölüm (izle)

Ben’in uzaylıya dönüştüğü videoları ve resimleri biri tarafından internette yayınlanması sonucu dünyada kahramanlığı tanınmış oldu. Ama yetişkinler tarafından güvenilmiyordu. Ben daha sonra Julie’nin yanına gitti televizyon izlerken Ben 10 haberleri yine vardı ama bu sefer onun bir tehdit olduğunu söyleyen haberi duyunca sinirleri bozuldu. Julie ile arabasıyla gezintiye çıktı. Yolda Kevin ve Gwen ile karşılaşır. Ben’e internete uzaylı resimlerini kimin yayınladığını bulduklarını söylemişlerdir. Bu kişiyi bulduklarında sadece 10 yaşında küçük çocuk olduğunu ve büyük bir Ben 10 hayranı olduğunu görmüşlerdir. Adı Jimmy’dir. Jimmy videoları arasında bir yere saldıran bir uzaylı görmüşlerdir. Bu uzaylı Ben’in uzaylısı değildir. Kevin’ın Jeti ile uzaylıyı bulmaya giderken askeri uçakların saldırısına uğramışlardır. Ben tutuklandı ama NASA başkanı yardımı sayesinde çıkarıldı. NASA başkanı bu uzaylının Bivalvan adlı bir uzaylı olduğunu ve sürekli saldırıp birşeyler çaldığını söylemiştir. Ben, Kevin ve Gwen bu uzaylının yanına gidip onun planlarını bozmak için savaşırlar. Ultimatrix bu uzaylının DNAsını kaydeder. Bu sayede Waterhazard bu bölümde eklenir. Ben Ultimate Spidermonkey dönüşüp bu uzaylıyı yener. Yarın olduğu zaman Ben okula gider. Artık arkadaşları tarafından sevilmeyeceğini sanar Julie onu teselli eder ve onu öper. Okula girdiğinde herkes ona düşmanca bakar. Cash ve J.T. onu görür. J.T. onu alkışlar sonra bütün okul Ben için alkış tutar. Sonunda Agreggor adındaki gizemli kötü gözükür.

“‘“Duped”‘
Aldatılmak

Ben 10 Ultimate Alien 2. Bölüm (izle)

Ben Tennyson aynı gün içinde 3 ayrı yerde olmak zorunda kalır.Julienin tenis maçı, Kevinle birlikte Şövalyeleri izleme işi ve Sumo Savaşçılarının son çıkan sinema filmi. Benin akılna bir fikir gelir ve Echo Echo yu kullanarak kendinden 2 tane daha olur. Kötü ve bencil karakterli olanı Julienin maçına, iyi ve hoşgörülü olanı Kevinle birlikte Ben in kendisi ise Filme gider. Ama işler pek yolunda gitmez. Bencil karakterli Benin harketleri Julieyi ve Gweni rahatsız eder.Julie bu yüzden nerdeyse maçı kaybetmeye noktasına gelir. İyi karakterli Ben ise Kevinle birlkite şövalyeleri izlemeye gider ama Kevin Ben in harketlerinden oldukça rahatsız olur. Gerçek Ben ise film izlemektedir. Kevin ve sahte Ben Şövalyelerle mücadele ederken grubun lideri Antik bir uzaylı zırhını giyer ve nerdeyse yenilmez olur bu yüzden işler sarpa sarar. Sahte ben gerçeğini ve diğer klonu arayarak yardım ister. Sonunda Ben tek bir formda birleşir ve eski haline döner ve Çobanyıldızını kullanarak Robotu yener. Sonunda Ben hem filmi izler hem maçı izler hem de Robotu durdurur. Ama final sahnesinde Ben tam Julieyle barışmışken ağzından filmi izlediğini kaçırır ve araları tekrar bozulur.

“‘“Hit ‘Em Where They Live”‘
“‘“Zor Dünya”

Ben 10 Ultimate Alien 3. Bölüm (izle)

Ben in şöhreti başına is açar ve Ben in eski dğşmanları ailesine saldırmaktadır Büyükbaba Max her ne kadar engellemeye çalıssada yaralanır ve bu işi Ben ve ekibine verir. Bu arada eski Düşmanlar Büyücü Charmkester ,Volcanus ve Zombozogüçlerini birleşirir ve Ben in ailseine saldırır ama Ben ve tayfası onları defeder tabi bu arada Gwen ve Charmkesterarasındaki düşmanlık tekrar depreşir.Olaylar yatışmışken Charmkester ve Zombozo Ben in annesine saldırır . Gwen iyi bir mücadele verse de onlara engel olamaz durumu Ben ve Kevine bildirir.Birlikte Zombozonun mekanına giderler.Burda süren bir mücadeleden sonra Benin annesinini Zombozo tam öldürmek üzereyken Gwen in enerji varlık güçleri ortaya çıkar ama Gwenin Zombozoya ne yaptığı gösterilmemiştir.Ben Volcanusu Kevinde Charmkesteri defettikten sonra Benin annesini kurarırlar.

“‘“Video Games”‘
Video Oyunları

Ben 10 Ultimate Alien 4. Bölüm (izle)

Ben bir video oyunu bir rol ünlü durum toprakları ona. Hareket yakalama teknolojisi kullanarak, bu oyunun içine entegre etmek için onun çeşitli yabancı formları hamle kayıt. Ancak, gerçekte, video oyunu teklif bir nutuk TV muhabiri Ben yenmek için bir robot yaratmak için yaptığı planın bir parçası olarak hile ve asistanı Oliver. Ben iki kez yenerek ve ününü dayak sonra, nutuk canlı TV hakkında nihai bir hesaplaşmaya Ben meydan okuyor. Ben robot geleneksel yenmek için nutuk ne yaptığını fark eder ve yok etmek için, o veri alamadım bir yabancı, Nanomech içinde robot kullanır.

“‘“Escape From Aggregor “‘
Aggregor’dan Kaçış

Ben 10 Ultimate Alien 5. Bölüm (izle)

Yabancı Galapagus kaplumbağa gibi Bellwood bir öfke neden. Ben dışarı çekmek için yönetmek sonra, kendisinin bu Ben bulmanın en kolay yöntem olarak belirlenmiştir açıklar. O, diğer dört yabancılar yanında Aggregor nasıl kaçtı söyler.Aggregor güçlerini sürekli emmek için bir komplo onları kaçırdı.Yabancılar Aggregor uzay gemisi kaçmış olsa da, Dünya üzerindeki çarpışma indi. Ben Ultimatrix Galapagus ‘DNA taradıktan sonra, o Galapagus evine gezegenin geri almak için su tesisatçıları için düzenler. Ne yazık ki Galapagus Aggregor onu ilk bulur.

“‘“Too Hot To Handle”‘
Çok sıcak

Ben 10 Ultimate Alien 6. Bölüm (izle)

P’andor kendi çevreleme biriminden kendini serbest bırakması için Kevin’ı kandırır.

“‘“Andreas’ Fault”‘
Andreas’ın Hatası

Ben 10 Ultimate Alien 7. Bölüm (izle)

Keşfedilmiş bir ‘dost’a teşekkür için, Argit Sosuzluk Şövalyeleri’yle bir liderlik pozisyonuna sokulur, ekibin üzüntüsü artar.

Fused
Erimiş

Ben 10 Ultimate Alien 8. Bölüm (izle)

Ben bir uzaylı formuna sıkışır, planlarıyla onu yok etmek için Aggregor’a hedef olur.

Hero Time
Kahramanlık zamanı

Ben 10 Ultimate Alien 9. Bölüm (izle)

Ben randevusunda bir aktrise aşık olur. Bu arada Ben’in çocukluk idolü bir geri dönüş aşamasındadır.

Ultimate Aggregor
Üstün Agrregor

Ben 10 Ultimate Alien 10. Bölüm (izle)

Aggregor’un planı ortaya çıkar. Onu engellemek için çok geç olabilir miydi?

Map of Infinity
Sonsuzluğun Haritası

Ben 10 Ultimate Alien 11. Bölüm (izle)

Ekip, Aggregor’un sonraki yarı-donmuş yarı-erimiş gezegeninin izini sürer.

Reflected Glory
“—”

Ben 10 Ultimate Alien 12. Bölüm (izle)

Cash ve JT, Ben’in kahramanlıkları için kredi alır.

Deep
“—”

Ben 10 Ultimate Alien 13. Bölüm (izle)

Ben, Gwen ve Kevin bir su gezegenine giderler, Aggregor’un onları bulacağını düşünürler.

Where the Magic Happens
“—”

Ben 10 Ultimate Alien 14. Bölüm (izle)

Gwen ve çocuklar sihirli bir boyuta giderler, güvenlikleri için Gwen’in düşmanı Charmcaster’a güvenmek zorundalardır.

Perplexahedron
“—”

Ben 10 Ultimate Alien 15. Bölüm (izle)

Aggregor küp gibi bir gezegenin izini sürmektedir bu haritanın son bir parçası olarak tutulur.

Forge Of Creation
“—”

Ben 10 Ultimate Alien 16. Bölüm (izle)

Aggregor yenilir, fakat Kevin’in kişiliği değişirken bir bedel karşılığında zaferle gelir.

…Nor Iron Bars A Cage
“—”

Ben 10 Ultimate Alien 17. Bölüm (izle)

Ben ve Gwen, Kevin’in taşkınlığını hapishane gezegen Incarcicon’da durdurmayı denerler, ve o geçmişini keşfeder.

The Enemy of My Enemy
“—”

Ben 10 Ultimate Alien 18. Bölüm (izle)

Argit, Vreedle Kardeşler’in Tesisatçılar Akdemisi’ne sızması için yardım eder.

Absolute Power
“—”

Ben 10 Ultimate Alien 19. Bölüm (izle)

Ben 10 Ultimate Alien 20. Bölüm (izle)

Gwen, ekibe karşı yeniden düşman olmasından önce Darkstar’ın yardımını ister.

Reklamlar

cizgifilmleriizle hakkında

Çizgi filmleri izle

Kasım 20, 2011 tarihinde Çizgi Filmleri izle, Ben 10 Ultimate Alien içinde yayınlandı ve , , , , , , , , , , , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. Yorum yapın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: