Ben 10 Ultimate Alien Karakterler

Ben 10 Ultimate Alien Karakterler

  • Benjamin (Ben) Kirby Tennyson: 16 yaşındadır. Artık Omnitrix yerine “Ultimatrix” vardır. Dünyada artık Kahramanlığı biliniyordur. Gençler ve çocuklar ona hayranken yetişkinler ona güvenmemektedir.Artık Ultimate uzaylı olabilir.Enerji çekirdeğini bulursa evrendeki bütün uzaylılara dönüşebilir.
  • Gwendolyn (Gwen) Tennyson: 16 yaşındadır.kevin’ın kız arkadaşıdır.
  • Kevin Ethan Levin: 17 yaşındadır.Gwen’e aşıktır.Dokunduğu maddeye dönüşebilme yeteneğine sahiptir.Dönüştüğü maddeleri istediği şekle sokabilir.Örneğin; elini kılıç şekline getirebilir.
  • Maxwell (Max) Tennyson: 65-66 yaşındadır.Ben’in ve Gwen’in büyükbabasıdır.
  • Julie Yamamoto: 16 yaşındadır.Ben’in kız arkadaşıdır.Gemi ile birlikte Ben için yardım eden biri olur.Ben’i dünyada kahramanlığını destekler. İlk olarak Ben ‘i bu seride öpmüştür.
  • Cooper Daniels:15 yaşındadır.Uzun boylu, kaslı ve yakışıklıdır.Kevin’ın Ultimate Kevin formundan eski haline gelmesine yardım etmiştir.Gwen onu yanağından öpmüştür.
  • Jimmy Jones : 10 yaşındadır. Ben (Ten)’in büyük bir hayranıdır. Onun uzaylılarını internete yayınlayıp onun ünlü olmasını sağlamıştır. Aynı Ben ‘in ceketinden giyer.

Kötü Karakterler

Aggregor: Yeni bir kötüdür. İlk olarak Fame (Şöhret) adlı bölümde ortaya çıkmıştır.Kevingibi bir Osmosian ‘dır. Ben ‘in uzaylılarının enerjisini emmek için sürekli Ben ‘i yakalamaya çalışır.

Ultimate Aggregor: Aggregor ‘un mutasyona uğramış halidir. Vücudu Kevin gibi düzensiz değildir. Bu formdayken çok güçlüdür. Onu Ultimate Kevin durdurmuştur.

Ultimate Kevin: Kevin ‘ın mutasyona uğramış halidir.Bu formdayken Kevin kötülüğü seçmiştir. Kevin 11gibi vücudu düzensiz ve karışıktır. Ben 10 Alien Force ‘daki uzaylıların yapabildiği her şeyi yapabilir ve onu Ultimate Echo Echo durdurmuştur.

Dr. Animo: Ben’in eski bir düşmanıdır. İlk defa 5. bölümde ortaya çıkmıştır. Onu Fırtına Beyindurdurmuştur.

Kaptan Nemessis:Kötü Bir Süper Kahramandır. 9. Bölümde Görülmüştür.Kahve bağımlısı gibi görünür.Onu Water Hazard durdurmuştur.

Zombozo:Eski bir düşmandır.Onu Gwen durdurmuştur.

Ebedi Şovalyeler:Hala kötü olan ebedi şovalyeler Ben ‘i yok etmek istiyorlar.Onları Rath durdurmuştur

Vulkanus: Zombozo ve Charmcaster ile Ben ‘i yok etmek için gelmiştir.Onu Ultimate Büyük Korkudurdurmuştur.

Büyük Korku Soyu: Büyük Korku Soyu Map of Infinity adlı bölümde Ben’e saldırmışlardır. OnlarıUltimate Echo Echo durdurmuşdur.

Reklamlar

cizgifilmleriizle hakkında

Çizgi filmleri izle

Kasım 20, 2011 tarihinde Çizgi Filmleri izle, Ben 10 Ultimate Alien içinde yayınlandı ve , , , , , , , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. Yorum yapın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: